NOname
| NOname a întrebat:

Dacă ai fi o culoare, ce culoare ai fi și cu ce culoare te-ai combina?

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

Culoarea mâței blânde + Culoarea sacului in dungi = Love
(m-am gandit mult la combinatia asta)

111 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

As fi rosu.si m-as combina cu albastru.si dupa 9 luni rezulta o echipa :D
http://4.bp.blogspot.com/......Steaua.jpg

| Bya132 a răspuns (pentru Apache):

Ok, tu ești roșu1 și te combini cu albastru1 și rezultă Steaua.
Eu mă sunt roșu2, mă combin cu albastru 2 și rezultă FC Barcelona.
http://www.301.ro/img/fc-barcelona

| Apache a răspuns (pentru Bya132):

Eu sunt steaua.tu esti barcelona.si combinate rezulta finala Champions Cup 86 big grin

| Bya132 a răspuns (pentru Apache):

Corect.

| Comeandtellmesomething a răspuns:

M-ar chema Albastrel şi m-aş combina cu o negresă

NOname
| NOname explică:

4. O bunăciune.

| Bogdanux a răspuns:

As fi albastru, culoarea mea preferata.M-as combina cu...verde sau rosu.Sau cu ambele simultan? laughing

| Kazimir a răspuns:

Verde... m`as combina cu maro sa rezulte culoarea diareei mele de ieri -.-

| Musique a răspuns:

As fi negru, si m-as combina cu, alb.

| ViezurE a răspuns:

Eu aş fi verde, culoarea mea preferată. Combinat...văd că multe s-ar combina cu verdesmug ştiu, sunt super...

Ps: Peanut butter jelly time!

| RockaruL a răspuns:

Aş fi negru şi m-aş combina cu roşu, ca să iasă...Scuze,sunt daltonist.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

As fii maro inchis si m-as combina cu maro deschis sa rezulte maro cacaniu!

| BlackVeil a răspuns:

As fi negru si m-as combina cu toate culorile...Ce iese? Orgia secolului!

| adi_9709 a răspuns (pentru BlackVeil):

Iese maro crede ma!

| AlinaaAli a răspuns:

Eu as fi rosu si m-as combina cu alb ca sa iasa un roz:X:X

| FucktheSystem a răspuns:

Verde ca sticla de 7UP sau un roșu sângeriu.
Și orice culoare mrge cu...negru, desigur.

| blueangel99 a răspuns:

Dacă aş fi roz, m-aş combina cu albastru închis sau cu negru.

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Culoarea care aleg sa fiu ar fi una care exista, dar de care nu stie nimeni.Si m-as combina cu alb.Se potriveste la orice big grin

Sper ca te-am ajutat happy

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Noname pune intrebare la T/A?:-o, asta da eveniment.

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

-Tu Albastru Deschis,il iei de sot pe Alb, sa ii fi alaturi la bine si la rau?
-Domne eu l-as lua, da sa nu ramana pur.

| AnneBre a răspuns:

Aş fi albastru şi m-aş combina cu verde ca să iasă turcoaz (culoarea mea preferată)

| JeSa a răspuns:

Daca ar fi sa fiu o culoare, as fi alb, ca sa ma pot combina cu toate, sa rezult un fermecator curcubeu zglobiu!
http://www.digital-photographi-school.com/how-to-photograph-a-rainbow

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Aş fii negru şi ma.ş combina cu alb = gri' -culoarea dinţilor colegei mele de bancă laughing.^^

| Holocaust a răspuns:

Pai eu as fi un rosu asa stralucitor : http://data.whicdn.com/images/5779038/kurankawaiianatasuki_thumb.jpg si cu negru.ar iesi un minunat rezultat :) (da, tocmai am urmarit serialul ala).U MAD? * http://s3.amazonaws.com/......llface.jpg 1296494117 *

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Idem @AnneBre.

| ReallySomebody a răspuns:

As fi albastru cu gri:X cred ca ar iesi ceva tareeee

| Downfall a răspuns:

Pai...as fi mov inchis pentru e o culoarea misterioasa oarecum si-mi place mult...
si m-as combina, nu stiu, cu negru poate happy

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

As fi cacaniu in dungi si m-as combina cu rosu-albastru

greece12
| greece12 a răspuns:

Mi-ar place sa fiu transparenta, nu as deranja niciuna din culorile cu care m-as combina si nici ele pe mine.
Dar cel mai mult mi-ar place sa ma combin cu o picatura de apa si sa devenim ploaie! Calda si vesela, de vara!

| totGumã a răspuns:

Asi fi albastru, m-as combina cu verdehappy

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

As fi ocru si mas combina cu cacaniu in dungi!happy

| Leocerba a răspuns:

Cica promovez cuvinte din dictionar si, in aceasta calitate pe care singura mi-am atribuit-o, ce spui de culoarea salmastră?
Cuvantul salmastru oficial inseamna amestecul de apa dulce si apa sarata, intalnit mai ales in zonele unde se varsa in mare un fluviu, tu stiai? Eu nu.
Plecand de la salmastru mi-am inchipuit ca trebuie sa existe si o culoare salmastră, din apele verzi si albastre pline de plante si pesti bezmeticiti la trecerea de la o salinitate la alta.
PS. Intrebarea asta-i din 2011?! `de capu` meu, ce-a mai zburat timpul...

| NOname explică (pentru Leocerba):

Sună ca o vrajă frumoasă...salmastra ta cu îmbinări de salinităţi verzi-albăstrui printre peştii bezmeticiţi...

Trebuie să o patentezi, să nu ţi-o fure de frumoasă careva (eu mi-s prima pe listă). Salmastră de Leo...

| calutuuuu a răspuns:

As fi rosu si m-as combina cu negru...Cred...laughing Chiar nu stiu, dar tu?