| Foxie2 a întrebat:

Daca ai murii ai vrea ca lumea sa planga dupa tine?

Răspuns Câştigător
| Trinitas a răspuns:

Nu, dar as vrea sa fiu ingropata cu un os de girafa, pentru a induce in eroare arheologii din viitor.

11 răspunsuri:
| Pralină a răspuns:

Glumesti? Or sa se bucure mai ceva ca la premierea de la breaking down

| PotcaPădurii a răspuns:

Mai bine s-ar chinui sa ma readuca la viata...

| MâţulMov a răspuns:

Ce conteaza daca vreau... ca no-r sa planga crying

| blueangel99 a răspuns:

Nu ştiu... cine m-a apreciat cu adevărat şi mi-ar simţi lipsa ar plânge după mine, dar în rest nu ştiu ce să spun. Dar aş vrea şi nu prea.

Numai bine!

| Nuvăsufăr a răspuns:

Nu, vreau să râdă precum râdeau strămoşii daci.

| Cristianne a răspuns:

Nu-mi pasă, pot asculta și metal la înmormântare, tot nu-mi pasă...

...și totuși.

| RiRihXd a răspuns:

Nu.As vrea un credit la banca.

| EvilThoughts a răspuns:

Nu.Chiar deloc.Nu m-as bucura stiind ca am lasat in urma durere si suferinta.

| Dolores09 a răspuns:

Nu cred ca m-ar ajuta cu ceva, tot moarta as fi.

| EvangelineLovin a răspuns:

Pe mine nu prea m-ar interesa, la urma urmei sunt moarta, sper doar sa nu-mi para rau. sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce? la inmormantarea mea o sa fie, bere, tuica, vin si palinca, cu sorici de porc si manele-rock-pop. nu o sa curga lacrimi, doar bauturi, poate asa o sa invii smug.