Apache
| Apache a întrebat:

Daca ai putea da afara de pe site pe cine vrei ...pe cine ai da?
*nu ca nu o facem deja...*

13 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Pe Kazimir. Il urasc

| LoL a răspuns:

Pai pe toti prostii care pun intrebari stupide si dau raspunsuri idioate si pe cei care pun intrebari serioase lacategorii neserioase(T/A)

pai daca ar fi adevarat numai vreo 100 de persoane ar ramane pe TPU

| LoL a răspuns:

I as da afara pe aia care pun intrebari idioate si dau raspunsuri la fel de idioate si pe cei care pun intrebari serioase la categorii neserioase(T/A)

daca ar fi adevarat...ar ramane vreo 500 pe TPU(vream sa pun mai putini dar mi am amintit de expertii TPU)

| LoL a răspuns:

Scuzati primul raspuns dar mi se intepase si nu stiam sigur daca am dat raspunsulwinking

| Digital112 a răspuns:

Pe aia care cersesc funde...

| pwp a răspuns:

Pe o fana justin bebier

| Dumnezău a răspuns:

Pe aia care tot o arde cu pocairea, manastirea, pacatosii si mania Domnului...desi s-ar pierde una bucata troll premium class. laughing

| DildăuPaispe a răspuns:

Aia care exagera cu Dumnezeu se numea Marioara.
Pe ea+cei care cersesc funde+cei care cersesc coduri webkinz+cei care. mai bine nu.

| ArcAnna a răspuns:

Pe toti aceia care pun intrebari stupide sau de forma.sunt foarte multe intrebari care nu respecta regulile TPU

| Hieicosmin a răspuns:

Las da afara pe owner(detinatorul siteului)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe nebuna aia de Jelli :-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok, serios. Îmi pare bine că am primit stupid, deci nu mă vreți out.

Serios, i-aș da afară pe cei care:
- cerșesc funde
- pun postări irelevante, ghicitori doar de dragul de a da o fundă
- scriu în stilul @c357@.
- dau răspunsuri serioase la întrebările puse la mișto și sunt gata să înjure persoana respectivă crezând că vorbește serios...strică distracția mai pe scurt
- cei care pun întrebări ce își găsesc răspuns pe prima pagină a căutării google
- pe toți cei care își fac cont și pun întrebări doar ca să provoace lumea, să stârnească și ei conflicte etc. (exemplu @HATErock)
- trolii neamuzanți și enervanți (exemplu @Mărioara)
Cam asta e.

| iepurecublanalunga a răspuns:

Pe Brigaelahee hee