| Kiissa a întrebat:

peste 2 saptamani avem un proiect de facut la scoala pe grupe.
Un fel de tombola in care fiecare grupa trebuie sa faca cate ceva practic...Noi am ales sa facem niste bratari(din alea cu noduri) dar cam toata scoala o sa faca asta, asa ca noi am dori sa facem ceva diferit, in afara de masti si marionete.
Imi puteti da si mie o idee de ce am putea face?
Si daca ati putea sa imi dati si un site de pe care sa vad cum se facethinking
Va rog multpuppy dog eyes
Multumesc anticipat:*

2 răspunsuri:
| คиค a răspuns:

Bună :)!
Încercaţi ceva simplu, practic, uşor, dar foarte spectaculos, precum tehnica Quilling.
Caută pe `net şi vei găsii multe idei în acest sens.

http://www.lorette.ro/quilling-sau-arta-de-a-rula-hartia/

| Floricika2000 a răspuns:

Pai puteti sa faceti (zic si eu) o macheta, ornamente de Craciun (daca tot se aproprie). Sper ca ti-am dat o idee happy