| JUSTERINIandBROOKS a întrebat:

Daca am 1.50 si 145 de kilograme, trebuie sa mai slabesc sau sa ma ingras?

14 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Vai! persoana mai slaba ca tine n-am vazut! esti proasta? vrei sa mori? ingrasa-te! daca nu ajungi la 300 kg in 3 luni...vei muri

| pinguinuVerde a răspuns:

Motherfuckers. eu am 1. 52 si 42 de kg laughing. Porneşte de aici şi dă-ţi seama.hee hee

| JUSTERINIandBROOKS explică:

Parca era trivia/amuzante. P. lm, nu aveti simtul umorului.cum dracul sa arat asa?

| Pralină a răspuns:

Pai sa te ingrasi pana la 200kg apoi slabesti pana la 190kg apoi te ingrasi pana la 199kg apooi slabesti pana la 172kg apooi te ingrasi pana la 180kg apoi iar slabesti pana la 150kg apoi iar te ingrasi la 151 kg apoi iar slabest pana la 132 kg apoi te ingrasi pana la 135 apoi slabesti pana la 125 apoi te ingrasi pana la 129 apoii slabeste pana la 95 apoi ingrasa-te pana la 98 apooi slabeste pana la 80 apoi ingrasate pana la 85 apoi slabesta pana la 74 apooi ingrasate pana la 75 apooislabeste pana la 64 apoi ingrasate pana la 68 apoi slabeste pana la 59 apooi nu te mai ingrasa in schimb slabeste pana la 49rolling on the floorgata tiam gasit ocupatie pentr tot anul +otazar din anul viitorrolling on the floor)

| yoo23 a răspuns:

La 145 kg cred ca o sa ai cosciug 4x4.

| anyia a răspuns:

Tu ce spui de asta?

| Urzică a răspuns:

Trebuie să te ingraşi. Măi, cum poţi să fi aşa piele şi os?
Te suflă vântu, trebuie să te ţii de un stâlp să nu te ia. Cred că dacă văd o poză cu tine, nu te văd in fotografie că aşa eşti de mica. Deci, trebuie să slabeşti. Nu e sănătos să ai doar atâtea kilograme. 145 kg, fix. pix. Să fiu sinceră. Mi-e milă de tine.
P. S. Trivia/Amuzante.

Răspuns utilizator avertizat
| Leon a răspuns:

Baga pana ai sa plesnestibig grin

| YiaSwimsInTheWater a răspuns:

Mi s-a parut mie sau ai zis 145? straight face

| Kaaatyyy a răspuns:

Trebuie sa mai slabesti:d

| Kaaatyyy a răspuns:

Trebuie sa mai slabestismug

| Viorellilo07 a răspuns:

laughingce intrebare...depinde
depinde de cati ani ai...

| Messer a răspuns:

Esti fata sau baiat? daca estif fata nu e prea bine! dar oricum sa slabesti