| alina_7783 a întrebat:

Cate kilograme trebuie sa ai la 1.50?

14 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Trebuie sa ai în jur de 50... cel mult 60 de khilograme, la o înaltime de 1, 50.

| albastrel a răspuns:

Kg tongue cam in jur de 40 big grin

| MisterKat a răspuns:

La 1.50 m(150 tzantimetri.) ar trebui sa ai 40 kg (kilograme).winking
PS. Este evident faptul CA CUvantul pe care ai vrut sa il spui se scrie cu Kilo ci nu Chilo. Eh. Lasa acum, ca omul din greseli invata.
PPS. Vreau sa fac meditatii la romana cu tine, poate iau minim 9 la BAC!

O zi faina!
Daniel.

| Haydee a răspuns:

Dapoi ca...cu ''chilogramele''astea ii mai greu!
Apropo ce's alea?
Revenind la normal, de obicei la 1. 50 masa normala ar fi in jur de 39winking

| YepIsSuspended a răspuns:

Salut!

Tu nu sti din ce tara esti? se spune kilograme ma!

Pa.

| adeana a răspuns:

Poti calcula singura cate KILOGRAME (cu k de la kilogram) aici:
http://www.calcule.ro/Sanatate-Greutate-Ideala/Inaltime-sex.aspx

| snepy a răspuns:

55-60

| Guitarlove a răspuns:

Mai intai invata sa scrii si dupa sa te preocupe cate kile trebuie` sa ai oh go on. La 1.50 trebuie` sa ai 45! Daca vrei sa fii calumea, 45 kile. La unii oameni depinde. Ca nu numai suncile atarna. mai sunt si oasele care sunt mai grele de la om la om...

| annitu_7383 a răspuns:

Alloooo...nu kilograme, ci KILOGRAME

| dulcika a răspuns:

43 de kg

| alina_7783 explică:

Adeana cred ca site-ul care mi l-ai dat exagereaza adica la 1, 50 50 de kilograme? Eu am 38.

| alina_7783 explică:

Da daaa.Si tu nu sti ca se pune litera mare dupa semnul intrebaritonguelaughing!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor scuze prea grabita sa aflu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am inaltimea de 1 50 si am 56 de kilograme si am 13 ani, si trebuie sa mai slabesc.sad