| hellokittyyyy a întrebat:

Am 11 ani 1, 43 m si am 34 kilograme...credeti ca trebuie sa mai ma ingras sau sa slabesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Ai o greutate foarte buna, nu te mai preocupa de greutatea ta de la varsta asta, atata timp cat ai un stil de viata sanatos, adica faci miscare fizica si mananci sanatos si echilibrat e ok.happy

| Cosmin86 a răspuns:

La 34 de kg de unde naiba sa mai slabesti

| Anonima264 a răspuns:

Salut!
Nu cred ca trebuie sa mai faci nimic, esti perfecta asa(parerea mea).
O zi buna!

| onderest a răspuns:

Nu e foarte bine asa apucate de un sport care sa faci masa musculara nu sa ridici deasupra capului (lupte WFC lupte de strada)

| Lăcrymioara a răspuns:

Nu