| anonim_4396 a întrebat:

Daca ar fi sa alegi pe cineva cu cine te-ai casatori/marita? t/a

Răspuns Câştigător
| Kazimir a răspuns:

@justmeandyou cu ely happy deja suntem o familie fericita tongue
ps. ca sa-ti raspund in leg cu schizofrenia: sunt schizofrenic cand consum romparkin sau tussin forte big grin

12 răspunsuri:
| pinguinuVerde a răspuns:

Cu un băiat.

| Elena1234456 a răspuns:

Mos Craciun

Răspuns utilizator avertizat
| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

@kazimir pot sa fiu eu nasa? nu am iubit care sa poata fie nasul...dar pun anunt pe craig listlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Enigmă a răspuns:

Cu Chuck Norris.

| Deea03 a răspuns:

In nici un caz cu o musca.

Nici nu stiti ce lenesa e. Nu ma ajuta cu mimic. Doar si-o trage cu unicornul.

| push2gl a răspuns:

Bine inteles cu persoana iubita, dar mai sunt si persoane pe interes

| BideuAntiDeDeCareSeMarsupiazaInVazinCuPixul a răspuns:

Cu cine ar stii sa curete budaaaaa

| Cubulets a răspuns:

Cu pc-ul:X.

Serios imi petrec cea mai buna parte a timpului cu el cu el mas marita. laughing

| Doodă a răspuns:

Cu superman :->!

| fantasy01 a răspuns:

Ca mufla