| chiftelutacrocanta a întrebat:

Daca ar fi sa inventati un anumit lucru,care ar fi acela? Eu m-am gandit la un soi de casa cu boxe in pereti care se invarte jur imprejurul unei gradini, asa cum se invarte pamantul in jurul soarelui, voi ce ati inventalaughing?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea tarziu straight face
I-am anuntat deja pe cei de la NASA si pe o matusa. Cel putin jumatate din populatia Pamantului a aflat deja stirea. Noroc ca nu m-au crezut si aia de la NASA.

12 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

O rezervă nelimitată de m&m's///drooling///

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Soarele se invarte in jurul Pamantului? big grin

Răspuns utilizator avertizat
| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiai? straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru LePotato):

Nu, dar de aia si intru pe TPU, ca sa aflu lucruri noi. (straight face)

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Prea tarziu straight face
I-am anuntat deja pe cei de la NASA si pe o matusa. Cel putin jumatate din populatia Pamantului a aflat deja stirea. Noroc ca nu m-au crezut si aia de la NASA.

| JetBlueJet a răspuns:

Eu am o inventie in minte laughing Si ma gandesc la ea de la 12 ani laughing Bun deci... Ar fi un aparat care prin introducerea unui "fir" de nisip sa produca electricitate si sa fii alimentat in jur de 50 de ani laughing (Sa ai curent in casa etc laughing Ce imaginatie am si eu laughing In momentul ala ma gandeam la "Cum putem salva planeta" laughing Parere big grin?

| JetBlueJet a răspuns (pentru JetBlueJet):

Si o cutiuta care scoate bani intr-una big grin eu ii spun cati laughing Ea "imi da". Si as numi-o "Money-ca$-ca-val" laughing
O da... big grin Mai am una care m-ar face invizibila, m-ar face sa pot citi gandurile, sa respir sub apa, sa zbor, sa fiu sirena sau vampir si sa calatoresc in timp Ahahahahahah laughing As numi-o " 7 in 1" big grin iar pe aceea cu nisipu' "Mega Missippi" laughing laughing laughing

| JetBlueJet a răspuns (pentru JetBlueJet):

Si sa nu ma intrebi cum ar fi posibil sa iasa electricitate dintr-o bobita de nisip big grin laughing

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru JetBlueJet):

Mai usor cu emoticoanele alea ca ma doare capul