| giuly a întrebat:

Daca ar fi sa inventezi un medicament, cum s-ar numi si pentru ce boala ar fi?

http://i.imgur.com/10IAd.jpg

28 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

File in use... Try later

NOname
| NOname a răspuns:

Foarte tare! Genial medicamentu'! Vreau doza dubla.

Ar mai fi unul: "Anti-prostie/Anti-plictiseala".
Recomandat celor cu plictiseli si frustrari grave, sa nu mai vorbim de cei cu deficit de neuroni.
Trateaza intrebarile (nu si cele de la Trivia/Amuzante!) gen:
- "Ce faci? Funda!"
- "Cine ghiceste daca pisica mea are coada, funda!"
- "Mi-am taiat o mana. Sa merg la doctor? Funda!"
- "Cine stie cum ma cheama? Funda!"
- "Cine ghiceste in ce zodie e tanti Lenuta de la III, funda!"
- "Oare tatal lui tata e bunicul meu? Funda!"
- "Daca azi e joi, maine e vineri? Funda!"
s.a.m.d.
Efecte adverse (grave!): folosirea corecta a limbei romane; cresterea IQ-ului; starea de soc ale profesorilor; curatarea TPU-ului de "intelectuali"; cresterea numarului de "Portocalii"; injumatatirea numarului total de intrebari pe TPU; s.a.m.d.

Ce ziceti, e bun medicamentul? Plus de asta mai e si gratuit, iar stocul e plin (inca de prin 2008). Cine vrea? Apropo, se fac si livrari la domiciliu! Deci?

| Kazimir a răspuns:

Imaginea ta spune tot laughing mi-au picat din start ideile.
revin mai incolo

| giuly explică:

Nu stiu Ana, habar nu am!
http://i.imgur.com/Q6gXU.gif

| giuly explică:

Cristea, insinuezi ceva? waiting

| giuly explică:

Guys, don't you just love IloveKazimir?

| giuly explică:

NOname, doza dubla zici?
Te costa doar 544132132744154342 ron happy

| giuly explică:

Comeandtellmesomething
Comment attempt failed. Device not responding. Pease try again later.

| Deny1333 a răspuns:

ADC [Anti-Dispariţie a Creierului]
împotriva prostiei, ce e deja omniprezentă.

| BastetReloaded a răspuns:

Dar unde gasesc "a freakin' life"?

| Enigmă a răspuns:

Sa moara hipopotamu` meu din frigider daca asta e trucata
http://www.teoblog.net/imagini/pastile-mui.jpg

| LolaXLillyNuSpuneNimik a răspuns:

Pai sa zic s-ar numi ''Boala pentru Boala,, si ar fi pentru Boala Portocalioza,Basini, Rasete in hohot, Pentru Femei cu barba si cam atat :->

| elasexygagica a răspuns:

As inventa un medicament impotriva pudorii, astfel dupa administrare pacientul va lasa inhibitiile deoparte si va da jos textila love struck

| AnemonaP a răspuns:

Antijustinoza:impotriva lui Justin Bierber, pentru fani, care se atunca de pe Turnul Effel dupa el rolling on the floor

| Licuriici a răspuns:

Ar fi drog si s`ar numi Licurici rolling on the floor

| dreamout a răspuns:

Anti biberonioza (aia cu jastin)
anti mailiiicirozatongue
Anti stupizi \:d/ yeah:X
anti plictiseala love struck
anti profi antici si ceausisti care dau migrene ingrozitoare btwtongue
si mai multe dar nu mai imi vinlaughing
*se stinge beculetzul*

| AlexandraSmiley a răspuns:

Boala anti'pitzilove struck:-&Pt boala pitzipoancelor:-&

| LLO a răspuns:

CiupaCapra laughing) Pentru vindecarea caprelor happy

| pinkflower a răspuns:

Sar numi "TotSePoate" si sa fie un medicament care trebuie baut doar cu apa din marelaughing si sa fie pentru ati indeplini orice ai vrea tuh. Daca nu o bei cu apa din mare nu ti se va indeplini dorinta. Si acest medicament se bea cu apa de mare ca sa nu poata oricine sa foloseasca medicamentul, ca asa oricine ar cumpara ar merge acasa si pur si simplu cu apa de la izvor o va bea. Si cu aceasta vor merge si mai multi oameni la mare love struck. Cred ca asta ar fi./...ce taree:X

| LoLo a răspuns:

"Distrugatoarul"...pentru ce?
pentru toate bolile existente...mai ales pentru cancer:-

| Anonima568 a răspuns:

Prostita, impotriva prostiei
P.S : boala asta e foarte raspandita, mai ales la noi in tara

| Cristea a răspuns:

Laugh Pills. For hardcore laughers only. Cat as vrea asa ceva:X. si apropo. eu cred ca ar trebui sa se creeze o noua categorie :"benzi desenate/comicuri". un loc in care sa va dezalntuiti talentul toti desenatorii de succes de aici.

| Lolo666 a răspuns:

Nu stiu ce nume i-as da, dar sigur as face un medicament contra prostiei...

| Emmy_4970 a răspuns:

Antiprostopastila ia prostia din a cincea doza dar elibereaza basini la consum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anti deathlaughing) sa nu mori niciodatadevil ce tare ar fi:X

| Sonia98 a răspuns:

Ar fi, sa ramanem mereu tineri si nemuritori, ar fi super!