| GasaiYuno a întrebat:

Daca ar fi sa inventezi o boala tu ce boala ai inventa? dau funda pentru cea mai amuzanta!

19 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Boala intrebarilor tampite.

| anonim_4396 a răspuns (pentru evenso):

laughing
Cam asa.

| evenso a răspuns (pentru anonim_4396):

Te amuza raspunsul? pai asta a cerut laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru evenso):

Da,dar tu esti expert, n-ar trebui sa ai putin "respect"?
laughing:p

| evenso a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu respect, am raspuns doar la intrebare cum stiam mai bine happy ( la astfel de intrebare ce raspuns asteptai? )

| anonim_4396 a răspuns (pentru evenso):

In orice caz, raspunsul tau tot laughing ramane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Boala rasului durerii laughing rolling on the floor Au, ce ma doare laughing Iar ma doare, ce proasta -s.

| iKeel a răspuns:

O boală care să-ţi apară un ochi în cur...

| Ho1 a răspuns:

Boala ca nu mai vreau la scoala, de ar fi asa boala si sa te imbolnavesti si sa te lecuiesti doar cu distractiii ar fi cool!
funda>?

| GasaiYuno explică:

Hahaha poti sa spui asta cuiva care chiar e tampita intrebarea dar asta nu cred ca e tongue si daca vezi tu e pusa pe T/A!

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

thinking O boală care sparge c*ru în 4. Apoi ca să fie şi mai şi...Să-ţi cadă salamul...Iar la fete să le cadă părulhappyMişto, nu?

| Ovidiu11 a răspuns:

Daca ar fi sa inventez o boala, acea ar fi prostia.

| Differentx13 a răspuns:

O boală care să facă toți inculții din lume să dispară.

| DANI_1590 a răspuns:

O boala de la care sa iti creasca par in gura

| Synapse a răspuns:

O boală care s-ar manifesta printr-o erecţie permanentă, la barbaţi, şi prin căderea sfarcurilor la femei.N-ar fi ciudat să vezi nişte ţâţe fără sfărcuri?

| ƒαηтαѕу a răspuns:

O Boala in care sa nu mai trebuiasca sa te razi in nasrolling on the floor

| GrimReaper a răspuns:

O boala care face ca parul capului sa cada si sa creasca pe spate la barbati si pe buric la femei sau ceva de genu big grin