| Fluturashhh a întrebat:

Daca ati fi fost un animal, ce animal v-ati fi dorit sa fiti?
Funditahee hee.

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

O pasăre, ca să îmi fac nevoile pe toate piţipoancele şi să le stric freza şi murdăresc hainele roooz.

42 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

O anaconda sa-i strang de gat pe toti cei care ma enerveaza

| evoke a răspuns:

Veverita. love struck Este draguta si fricoasa. love struck
Si are codita aia stufoasa. Si e e atat de scumpa. puppy dog eyes Tu? :]

| lol1232 a răspuns:

Hmm probabil o pasarea ca sa pot zbura si sa vizitez mult sa pot sa vad totul :p u?

| Razvan a răspuns:

Un vultur. Discret, frumos, loialsmug

| LoRy_7949 a răspuns:

Buna love struck Daca as fi fost pentru cateva ore un animal as fi vrut sa fiu o pisicuta. Deoarece este atat de gingasa [ si de obicei asta imi este si caracterul ] este frumoasa, si sunt multe motive. fundita smug

| 202 a răspuns:

O zebrabatting eyelashes
dar sa nu traiesc in jungla ca ma manca fiarele! sad
:*

| Aero a răspuns:

Eu as fi vrut sa fiu un animagus(ma transform oricand in om sau in animal). Dar inca pot invata. De asemenea si tu inca poti invata limba romana. "Fundita" pe care ai putea sa mi-o dai mie ar fi sa-ti modifici intrebarea cu un scris mai decent.

| odessa a răspuns:

O leoaicaaaaa sa ii musc pe totiii laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un delfin:X
sau un fluturelove struck amandoua ma duc cu gandul la libertate, frumusete:X

| 인스피릿 a răspuns:

O pasare, ca sa pot zbura. =)

| SweetAngel2012 a răspuns:

Un ghepard si rapida si puternica

| Cσσкiє a răspuns:

O mâţă, doar să nu-mi dea stăpânii să mănânc lucruri stricate.
ƒiиεттч

Răspuns utilizator avertizat
| Dania_3548 a răspuns:

Cred ca o pasare ca sa pot sa zbor si sa ma c*c din zbor pe toti nenorocitii. laughing

Apache
| Apache a răspuns:

O pasare ...ca sa arunc cu gainaț in basescu!

| Laminin a răspuns:

Hei!
O pasare...mai precis un vultur happy
gbu :]

| Cjay a răspuns:

Tigru sau leu

dar e foarte bine ca si omlaughing

| NUUSTIU a răspuns:

Un ghepard.sau o pisica...

| aLLii a răspuns:

O pisicaa; x

| Elena1234456 a răspuns:

O pisica, pentru ca sunt alintate si dragute happy.

| Serena1993 a răspuns:

In urs.nu ot spune de ce. dar imi plac ursii:->mi se par draguti

| Andreiutza_1464 a răspuns:

Eu as vrea sa fiu o pasare, un delfin sau o leoaica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frigider laughing

| Barajag a răspuns:

Pai deja m-am transformat intr-o ursoaicahee hee

| IoanaBogdana a răspuns:

Un porumbel alb. sa fiu simbolul pacii si puritatii si sa pot sa zbor sa vad toata lumea.

| matrixismyname a răspuns:

Avem voie cu animale disparute? Daca da: cel mai al dracu, distructiv, fioros, puternic, masiv dinozaur.
Daca nu: Leopard de zapada. So fuckin' pretty.

| Biby a răspuns:

Un leu! Sunt regele junglei! Sau mai bine zis regina!rolling on the floorlaughing

| FanMJJ a răspuns:

Leu... zodia mea rolling on the floor

| DanSor a răspuns:

Cameleon...winking

| Simona a răspuns:

O pisicuta obraznica laughing