| Fluturashhh a întrebat:

Daca ati fi fost un animal, ce animal v-ati fi dorit sa fiti?
Funditahee hee.

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

O pasăre, ca să îmi fac nevoile pe toate piţipoancele şi să le stric freza şi murdăresc hainele roooz.

42 răspunsuri:
| asdfghjklș a răspuns:

Pisicutza

| PotHed a răspuns:

Rasrolling on the floor

| bestialu96 a răspuns:

Hmm depinde ori (porc, magar, pootaie...glm)
sa ma fac pitbull hoinar da sa nu ma prinda hingieri ca i musCbig grin

| IoanaBogdana a răspuns:

Un porumbel alb. sa fiu simbolul pacii si puritatii si sa pot sa zbor sa vad toata lumea.

| Dania_3548 a răspuns:

Cred ca o pasare ca sa pot sa zbor si sa ma c*c din zbor pe toti nenorocitii. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un delfin:X
sau un fluturelove struck amandoua ma duc cu gandul la libertate, frumusete:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frigider laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O buburuza sau un papagal

| Cjay a răspuns:

Tigru sau leu

dar e foarte bine ca si omlaughing

| irinuca a răspuns:

Pisică de rasă. Cui nu i-ar plăcea să fie răsfăţată şi alintată mereu?! Să pap numai cărniţă de pui, să dorm 18-20 de ore şi să fac ce vreau eu, când vreau eu happy
Viaţa de pisică de rasă e mai faină decât viaţa de câine.

| ѕოiℓ a răspuns:

Un tigru

| Andreiutza_1464 a răspuns:

Eu as vrea sa fiu o pasare, un delfin sau o leoaica.

| odessa a răspuns:

O leoaicaaaaa sa ii musc pe totiii laughing