| FriendsShow a întrebat:

Daca ati fi voi administratorul... ce ati face nou la acest site...sau ce categorie ati introduce

Răspuns Câştigător
| LoL a răspuns:

Categoria Prostii impreuna...ar fi cea mai populata categorie dupa T/A si D/S

7 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Aș șterge categoria T/A

| DaVà a răspuns:

As schimba numele butonului Logout in "Sectiune fani JB"

| Puţifer a răspuns:

Categoria : CurVe şi boschetari

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Categoria idioti

Răspuns utilizator avertizat
| pufoseniaRO a răspuns:

Cred ca as introduce niste lucruri virtuale pe care poti sa ti le iei cu un anumit nr de fundite cum e pe clopotel si niste jocuri pe care daca cle joci sa primesti puncte experienta
funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoria. Eşti fan JB? Marş si dă click. şşşiii vor fiii IZOLAŢI pe viaţă acolo love struckbatting eyelashes devil.