| TJohannaB a întrebat:

Dacă ai fi administratorul site-ului (TPU), ce ai schimba la el?

6 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Cu parere de rau te anunt ca aceasta intrebare s-a mai pus.
a intrebat NOname pe 26 septembrie.
vezi la intrebari populare.
are 72 de raspunsuri.
asa ca te-ai trezit cam tarziu sau te-ai inspirat?
intrebarea e identica pana si la ortografie!
sorry!

| Millanteria a răspuns (pentru zdrangoi):

O, acum vad. Ai dreptate!

| Millanteria a răspuns:

Buna din nou!
Nimic! Totul este ok, dupa parerea mea. In cazul in care cei cu temele nu aveau conturile sanctionate, asta as fi facut. Nu-mi place sa vad "Buna, am si eu o compunere de facut...", Buna, am o tema la fizica cu." si tot asa!
Fiecare cu parerea lui!
Numai bine!

| diablo a răspuns:

Eu un as aduaga niste taguri BBcode sau Html la comentarii. In plus as adauga niste concursuri

| Ciuuf a răspuns:

Niste concursuri

| Malasuerte94 a răspuns:

...wtf e,,, ceva probabil ceva undeva la intrebarile mai vechi ce nu au inca un raspuns bun (adica nu au rimit inca funda)