| Sellak a întrebat:

Daca atunci cand mergi cu masina iti apar in fata o femeie si un porc, ce calci mai intai? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| MaLinKa a răspuns:

Calci frina... Aceasta intrebare funny mi-a pus-o proful de la scoala auto.

14 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Frana...

| giuly a răspuns:

Nu calc nimic, sar din maşină, ducă-să pă pustii!

| pinguinuVerde a răspuns:

Păi ce, sunt cocoş ca să calc pe cineva?

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Pedala de acceleratie sa ma asigur ca-i nimeresc pe amandoi

| PastilăBă a răspuns:

Pedalalaughing

| JustMeBăi a răspuns:

Acceleratiasmug

| Vizitiul a răspuns:

Calc frana, ca-i la promotie.

Răspuns utilizator avertizat
| YepIsSuspended a răspuns:

Un bou.

| CookieșiParty a răspuns:

Da' de ce sa calc? Nu pot sa-i ocolesc? Eu m-as opri daca n-as putea sa trec pe langa!

| Imtheoneinvented0 a răspuns:

Si cine-i porcu? Barbat'su?

| LittleZu a răspuns:

Evident fiind ca porcul este un barbat (majoritatea asa is), as calca porcul. laughing

| Sk8_3651 a răspuns:

Calci franawinking

| JomelaMaya a răspuns:

Deci intrebarea asta este simpla eu as călca oaia nu este asa de grav si nu primesti o pedeapsa pentru că ai călcat o oaie, dar dacă calci femeia o vei incurca!