| mexico a întrebat:

Care se stie?
Mergi cu masina si esti la volan, dupa un timp, vezi pe o trecere de pietoni o femeie in varsta, un cocos si o broasca, intrebarea me e urmatoarea, ce calci prima data?

Răspuns Câştigător
| ღΡøяŧόćαІάάάㄨρùғάяίήάღ a răspuns:

Franaaalove struck
Aia o calcilove struck
Chestiiia aia:]]
Ma intselegii`?laughing
Sau stay, era frana de mana parcathinkinglaughing
asta e vecheoh go on

8 răspunsuri:
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Pai calci prima data frana, nu?

| NoChanceForUs a răspuns:

Frana sau pedala care iti da un ciocan in cap ca ai postat la comics asta.

| Gabica a răspuns:

Femeia in varsta ca oricum nu mai are mult de trait si nu mai trebuie sa sufere la moarte...

| Sconcsiş a răspuns:

Deci stai, cum, ce, care?
Nu pricep

| dan_1805 a răspuns:

Ambreiajul,bagi a3-a si accelerezi sa calci baba ca daca nu ai viteza risti sa sparga geamul si sa intre peste tine dupa impact astfel spargandu-ti teasta sau mai rau julindu-te pe nasuc sau obrajiorlaughing

| TimisoaraKBOOOM a răspuns:

Acceleratia.

| liveplus a răspuns:

Pe aia care are mai multi bani.

| mexico explică:

Amuzante raspunsuri laughing
Sigur ca frana o calci ca sa nu ai pe constiinta pe nimeni.