| TheWalker11 a întrebat:

Daca chiar si primavara ninge, ninge de ce nu primavara? (nu e corect)

Răspuns Câştigător
| AndaVr a răspuns:

Pentru că din seria primăvara si pentru că ninge. Dacă omul cască, casca de ce nu om laughing

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Sfidezi legea gravitației.

| OnuOnulică a răspuns:

Trăim într-o viaţă crudă.

| Mayar a răspuns:

'"Daca chiar si primavara ninge," aurmeaza ''de ce nu ninge primavara?" Cum ai scris tu nu e nici simetric, nici asimetric, nu e nimichee hee

| doreal a răspuns:

Pentru ca ceapa

| Fernando9Torres a răspuns:

Pai daca oamenii au paduchi, paduchii de ce nu oamenii? nici asta nu e corect!

| IceBil a răspuns:

Pentru ca un om are un cal. Si calul nu are nimic impotriva.

Întrebări recente