| skirlex a întrebat:

Dau funda voi stiti ceva mai ninge si cand vine primavara big grin

Răspuns Câştigător
| AlexTitan a răspuns:

Pai am auzit ca pe la 8 sau 10 ianuarie v-a ninge primavara ( cand se vor topi zapezile si va iesi soarele ) va incepe cam pe 3 martie tongue

3 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

M-ai uitat pe meteo, pe internet si spune ca azi ar cam fi ninsoare, si de maine, incepe iarasi caldura. S-au stricat si anotimpurile astea.

| TheStory a răspuns:

Da o sa mai ninga.

| o3oDYAo3o a răspuns:

La meteo au spus ca ar mai ninge luna asta si in februarie...partea proasta e ca o sa ninga dupa ce incepe scoala straight face