| thepynk a întrebat:

Daca coreea de nord ne ataca am facut o schema!:

http://i.imgur.com/L16QP.png

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desenezi groaznic straight face Mai ales asta. Ca sa nu te faci de ras, mai bine nu mai desena si copia (stii de la cine)winking
P. S.: Nemtii sunt de fapt germanii, nu coreeni, pentru cultura ta generalawinking

23 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sfat ...nu il mai copia pe cretaker!

Răspuns utilizator avertizat
| PinguinuL a răspuns:

Epic...epic fail.

| Cretaker a răspuns:

>implicand ca n'am vazut deja
>Nemții lupta cu germanii

troll'd.

| Roby67 a răspuns:

Daca Coreea de Nord te ataca, atunci se razboieste cine cu cine? Ca nu am inteles ce ai vrut sa spui. Cred ca ai lipsit prea mult de la scoala in ultimi ani laughing

| EvangelineDS a răspuns:

Wtf?>

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

laughing
dragutzzz
rolling on the floorrolling on the floor
komik raulaughing

| LolNope a răspuns:

Nemtii nu sunt coreeni sunt germani.:p

| User a răspuns:

Nu mai mintiti fata. Nemtii sunt congolezii.

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Nemtii sunt germanii!

| Rayyy a răspuns:

Stii, nemtii sunt germani, nu coreeni. dar in fine happy

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Da' de ce-l copiezi (sau mai precis, încerci groaznic să faci asta şi nu-ţi iese) pe Cretaker?

| a răspuns:

Of, God, ppl!
Ce n-ați înțeles?
Nemții lupta cu germanii.

| Cosma0499 a răspuns:

rolling on the floor mor de ras super tare mai ales faza cu cojile de ou

| VladestepeTPU a răspuns:

Doamne fereşte, dacă ar vedea Cretaker rolling on the floor))

| FaraNumeNuoah a răspuns:

Amuzant... dar data viitoare incerca sa o faci mai binewinking, daca era desenat... poate era mai amuzant.straight face

| BLURREDLINES a răspuns:

@Clawsome tu desenezi mai bine decat ea? du-te mah oh go on

| YoungHomie a răspuns:

Ce interesantlaughing m-ai dat pe spate

| All3 a răspuns:

Nu are nici un sens!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea...pe langa talentul nemasurat pe care ni-l arati.am sa te rog sa te lasi pentru. totdeauna de desenatstraight face te inteleg-crezi ca ai talent... n-aiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Deea Da, desenez mai bine, desi nu am incercat pe Paint. Am luat locul 2 pe judetul Iasi la desen tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Holly! that was an epic...shithappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da da e adevarat