| WhatheWow a întrebat:

Daca cumperi ceva din magazin si pe el scrie : nu consumati daca e desigilat, tu ce faci dupa ce-l desigilezi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il sigilez si il mananc

17 răspunsuri:
| PotcaPădurii a răspuns:

Il arunc pe pereti.

| AikkoxD a răspuns:

Păstrez ambalajul şi arunc conţinutul.

| CastraveteMurat a răspuns:

Îl vând pe piața neagră.
Nu o să știe nimeni că produsul nu trebuie desigilat.

| WhatheWow explică:

Am scris romana.

| WhatheWow explică:

E ca fosforul, se aprinde repede!

| anonim_4396 a răspuns (pentru WhatheWow):

Mda...laughing

| WhatheWow explică:

Cine injura, si cine face spam; nu vezi ca ai scris limba Romana in loc de romana? La mine a aparut asa pentru a fost schimbata de robot, dar tu?

| WhatheWow explică:

Vezi ca te cheama mama la masa sa-ti bei ceaiul si sa-ti maninci piinea cu unt ca poate de acolo ti se trage!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca ai mai mult de 12ani

| iKeel a răspuns:

Jumătate din răspunsurile tale sună cam aşa '' Vezi că te raportez şi nu mai ai cont '', serios? Găseşte şi tu ceva să-l laşi fără cuvinte, că da, îl raportezi şi nu mai are cont, şi îşi face altul, găseşte ceva original.

| WhatheWow explică (pentru iKeel):

Stai linistit ca nu dispare " contul " cind se supara " Bouuu "!

| iKeel a răspuns (pentru WhatheWow):

Nu despre asta este vorba, el ameninţă mereu cu raportarea, şi asta este enervant.

Răspuns utilizator avertizat
| SilentByTheNight a răspuns:

Ma duc inapoi la magazin si cer banii inapoi dupa ce deja l'am mancat/baut rolling on the floor)

| BogdanCampion a răspuns:

Caut o baba si ii spun ca e medicament de intinerire

| deeea2 a răspuns:

laughing asta este o intrebare aiurea. mesajul "nu consumati daca e desigiliat" se refera la faptul sa nu il cumperi daca produsul este desigilat din fabrica sau din locul din care il cumperihappy