| fetitaCUPiscoturile a întrebat:

Daca dorm cu ochii deschisi are ceva?

8 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Nu, doar sa nu-si depuna tantarii ouale big grin.

| Fragile a răspuns:

Nimic,dimineaţa o să fii mai înviorată.

| MoonLight a răspuns:

Le violezi intimitatea fantomelor. Fi si tu omenoasa! Ele te deranjeaza pe tine cand te regulezi? waiting

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Nu, nu! Dormi in continuare!

| Shiva a răspuns:

Nu.
Eu asta fac mereu de la 14:00 pana la 19:50. Cate odata, vinerea ma trezesc pe la 18:00.Si avantajul e ca profesorii nici nu se prindoh go on

| Andrei112011 a răspuns:

Da,n-o sa mai poti face piscoturi.

| Artemisia a răspuns:

Daca vine cineva sa te violeze, nu te va lua prin surprindere thinking

| DoodleEver2 a răspuns:

Probabil o soparla mutant va veni si te va calca pe ochi apoi peste 2 zile vei afla ca ochiul tau este insarcinat si cand vei naste iti vei pierde culoarea irisului... sau poate nu se va intampla nimic happy