| Heidi_4120 a întrebat:

Heii! Exista oameni care dorm cu ochii deschisi?

13 răspunsuri:
| yyyyy a răspuns:

Nu cred

| ReiVaN a răspuns:

Buna
da exista astfel de oameni insa nu face bine la ochi acest lucru

| Nume a răspuns:

Nu

| mihaelapisica a răspuns:

1numai aceea orbi
2 aia fara ochi
fundita?

| nimiiiiiic a răspuns:

Dabig grin

| giuly a răspuns:

Da, eu dorm iepureste cand primesc mesaje de dragoste de la satan, gen "ne vedem maine".

| davidutzu12 a răspuns:

Da,dar nu toti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O vecina de-a mea adoarme cu ochii inchisi dar in tipmpul somnului ii deschide fara sa se trezeasca.Deci...Da, exista oameni care dorm cu ochii deschisi.

| caporalul a răspuns:

Da exista (vecinul de la 2) insa pentru maxim 2-3 ore mai mult nu

| Natally_3464 a răspuns:

Desigur ca da.Dar nu toti pot sa faca asa ceva.

| pesubmasa a răspuns:

Pai.nu poti sa dormi si sa te si odihnesti.mai degraba e o stare care.nu stiu visezi asaa...cu ochii deschisi si uiti de tot si de toate din jurul tau! :d

| bya17 a răspuns:

Hmmm.nu cred adica visezi cu ochi deschisi dar de dormit nu cred...thinking

| mee_9817 a răspuns:

Cred ca nu