| GeosBIOS a întrebat:

Daca gasiti ceva amuzant, dupa voi videoclipul urmator a fost intentionat facut sa fie comic?

http://www.youtube.com/watch?v=FxPLrb9TAtY&feature=relat ed

5 răspunsuri:
| totElodia a răspuns:

Sincer, ador melodia. Nu gasesc nimic amuzant...

| GeosBIOS explică:

Melodia e okey, da ma refer la videoclip in general si la expresia fetei cantaretului. Se poate sa mi se para mie, dar uneori parca anumea se uita incrucis, facand acei "crazy eyes" de om care nu pare in toate mintile.

| AlinaaAli a răspuns (pentru GeosBIOS):

Fata lui chiar e un pic crazy laughing

| ÐÿÅ a răspuns:

Ce fata are. va da.ti seama cand se mira care e expresia lui?! laughing :]] laughing

| Dia007 a răspuns:

Pentru ca am fost crescuta cu muzica anilor 60'and up, mie mi se pare un video normal. Cred ca cele care apar nou acum sunt extrem de funny (intr-un mod rautacios). Candva versul era vers, iar muzica era cantata de artisti.
Amuzat pare doar pentru cei care traiesc in lumea lor si nu reusesc sa priveasca lucrurile in "forma 360 grade" pentru a compara lucrurile. Calitatea este din ce in ce mai "subtire" si totul se rezuma la un dans de buric gol (si ala stangaci). Noile videoclipuri sunt comico-tragice. Inainte se facea muzica, se transmitea si pe cale vizuala un mesaj.
Eh, dar asta e doar parerea mea. Multumesc de video. Mi-a facut placere sa reaud melodia. ^_^