| Unicovrigul a întrebat:

Dacă iepurașul de Paște ne aduce cadourile, atunci lui cine i le aduce?

12 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Nimeni. Tocmai ăsta e motivul pentru care Iepurașul e așa creepy.

| hideaway a răspuns:

Iepuroaica... de Paște. Și soțiile trebuie să facă niște cadouri pentru iepuroii lor, nu?

| єχcєєℓ a răspuns:

Nu contează. Iepurașul e fericit doar să dăruiască și nu îi pasă dacă nu primește înapoi.

| suit?r a răspuns:

Agree with @exceel

| Mayar a răspuns:

Domnul si doamna Hart i le aduce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cadourile vin singure la el laughing

| umbrax a răspuns:

Mos craciun

| HaLoGeNNN a răspuns:

Stiu ca s-a mai zis dar sunt de acord cu ei:Mos Craciun.

| AR1373 a răspuns:

Mos Nicolae...

| SmileyQueen a răspuns:

Si le face singur. De fapt, i le aduce Mosu' laughing

| Oleg20 a răspuns:

Ile aduce Moş Crăciun şi cu iepuraşul de Anul Nou.

| VanPersieJr a răspuns:

Mos Nicolae care primeste de la Mos Craciun care primeste de la nimeni pentru ca el este cel mai darnic