| alecs871 a întrebat:

Semnat Mos Craciun. Nu mai ajung anul asta la tine. Cadourile o sa ti le aduca Iepurasul de Paste. Cu drag Mos Craciun.

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Ok, atunci lasa ca-l prind si-i rup urechile iar cu tine discutam noi la anul, crezi ca mult iti mai tine cald barba aia? Ia-ti Gps sa ajungi cand trebuie, netrebnicule!

| cretzufinish a răspuns:

Daca o sa-l prind atunci tongue

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ceeee?straight facestraight facestraight facestraight facestraight face
Nu se poate! E imposibil asa ceva!
Mosule cu ce am gresit?cryingcrying Te-am suparat cu ceva?
Daca nu atunci sper sa junga cadourile mai repe pana nu ma inervez rolling on the floorlaughinglaughingrolling on the floor

| Katiee^^ a răspuns:

CUM? :o Nuuuuuuuu
De ce? Nu imi pasa >:p Tu trebuie sa-mi aduci cadouri. Vrei sa te dea Base afara no talking? Nu te parasc daca imi aduci TOT ce vreau eu whistling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mosule sint singurul care te intelege.Ai stricat qintale de pantofi tot pe la usile noastre.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si chiar credeti ca alecs871 a spus asta din partea mosului? O te rog! de unde il cunoaste?