| Roxxette a întrebat:

Daca inghiti praf de pusca patesti ceva?

12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nuuu :-J
Mai rau e ala din drum. smug

| PotcaPădurii a răspuns:

Acum depinde si ce fel de pusca...:http://i.imgur.com/ycQpL.jpg
Daca ai inghitit de ala, n-are nimic... Desi s-ar putea sa faci cancer...

| CastraveteMurat a răspuns:

Nimic... cred(whistling) Cand stranuti ai grija sa iti iei o bricheta aprisa in loc de servetel devil

| NumePublicAnonim a răspuns:

Neah...nimic grav.sa spunem ca te va ciurui.

| Dumnezău a răspuns:

Da,te transformi in tun de calibru mare si ai sa incepi sa tragi cu seminte de pepene ca pokemon-ul acela care semana cu o lalea.

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Da, te inneci

| Cristianne a răspuns:

Păi,data viitoare când tușești o să ai o surpriză.

| NothingToEat a răspuns:

Faci o plimbare la morga nimic grav...

| MaliciousDeath a răspuns:

Da,te caci artificii.

Răspuns utilizator avertizat
| DeEa_5512 a răspuns:

Pai:daca mai inghiti sh un chibrit aprins explodezi sh te transformi in artificii de anul nou...tonguechiar ai inghitit?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mori, pe urma faci o plimbare la morga, te bronzezi putin, si ajungi la (HGG) Holly Greatlly God.