| Kryssukkutzza a întrebat:

Ce se intampla daca inghiti praf de la extinctor?

8 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

E foarte bun daca te "arde" stomacul.

| 4b a răspuns:

Dai in ciumalaughing
Amu serios, caile respiratorii sunt foarte sensibile si daca mai dai sh cu extin ala te-ai lecuit.
Esti asteptat la spitalsad

| drhotzu a răspuns:

Singura problema este ca o sa ti se stinga focul interior laughing
glumesc!
nu se intampla nimic. singura posibilitate este daca ai alergie la un compus de acolo atunci o sa iti dai seama. dar in rest nimic!

| Gdeni a răspuns:

Nimic rau. Daca nu ai inghitit mult. Dar, totusi fa o vizita la medicul de famile. Dar cum ai reusit?

| Dangel a răspuns:

Daca nu-i mult nimic.Ti-ar fi greata la inceput si-atat.Mai ales ca mai nou extinctoarele sunt facute din pulbere de gaz ecologic. Aceasta pulbere nu contine substante ce pot fi periculoase pentru sanatatea oamenilor dar si a mediului inconjurator, dar nu la toate.Depinde de model.

| theionika a răspuns:

Pai nu se intampla nimic decat ametesti putin atata tot.

| Nicol11 a răspuns:

Te duci la spital happy

| Kryssukkutzza explică (pentru Nicol11):

Scuze... dar stiu ca trebuie sa te duci la spital. Dar ce se intampla? Vomiti, ti se sparg caile respiratorii... ce?