| Calinizvoru a întrebat:

Daca m-as baga acum sub pat si as gasi acolo un pantof ce ati zice sa fac cu el? Apropo,vreau sa ling ceva, ce sa ling?

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Linge-o ceapă

Răspuns utilizator avertizat
| SilentRain a răspuns:

Lingi pantofu' cum sa ratez asa ocazie

| RickyxD a răspuns:

Pantofelu'

| Bluuueee a răspuns:

Cu pantoful nu prea ai ce sa faci, daca e doar unul... daca este perechea, probeaza-i, poate ai noroc si-ti vin... laughing)
Poti linge o acadea, o inghetata, o bomboana s-a.m.d... Nu-ti recomand obiecte, caci au microbi rolling on the floor)Totusi, daca nu esti sensibila...o sticla, o oglinda, ceva din plastic; gasesti tu happy
Spor rolling on the floor))