| hgfhfxhddf a întrebat:

Daca ma mananc singur o sa devin de 2 ori mai mare sau voi disparea?

Răspuns Câştigător
| Maximo_Valentino_1989 a răspuns:

Lol! vei dispărea. Dar nu se poate fiindcă de la durere vei muri. Funda? te rog.

8 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Canibalism, canibalism peste tot. Să începi cu sfârcurile, cică sunt ca gumele de mestecat.

| Neverwas a răspuns:

În primul rând o să mori, apoi depinde de sfântul pisicorn.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei trăi într-o cocioabă împreună cu veverițele și vei avea oportunitatea de a fi unul dintre cei luați de vânt în anul 2006 și pe lângă asta vei purta o rochie ciopârțită de norii de pe stele.

| Happyjump a răspuns:

O să devii de două ori mai prost

| iCappy a răspuns:

Veche intrebarea, e a 4 oara cand o citesc.

| Glumet a răspuns:

O sa devii tu insuti happy

| MVRARIVM a răspuns:

"In natura nimic nu se pierde, nimic nu se castiga, totul se transforma - Antoine Lavoisier, citat despre natura". Nah, poate chimistul asta te-a lamurit.

| Horia2314 a răspuns:

Te vei transforama in varcoprost si vei dipsarea timp de 5 minute apoi te vei teleporta la tine in camera funda?