| anonim_4396 a întrebat:

Cand vor disparea toate probleme TPU?! Deja devin enervantehappy

Răspuns Câştigător
| Diiiaaa a răspuns:

Atunci cand o sa inceapa scoala.

Acum toti stau pe TPU din plictiseala si pun intrebari stupide gen "Ce faceti" sau "Dau funda cui imi spune cati ani am"...

Si uite asa site-ul a devenit super aglomerat si apar din ce in ce mai multe probleme.
Insa cum am mai zis aceste probleme vor fi remediate cat ma curand posibil.

Trebuie sa avem putina rabdarewinking

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cred că în sfârşit au dispărut (cu excepţia problemelor cu voturile).

P.S. Oare mă bucur prea devreme? thinking

Apache
| Apache a răspuns:

...tu chiar te astepti sa dispara?
...tpu merge cum merge, iar adminii posteaza pe blog articole despre gadgeturi!
...la ce sa te mai astepti...

| Dennys1521 a răspuns:

Diiiaaa ai mare dreptaterolling on the floor

| CautNume a răspuns:

Stiu si suntem multi si pe "anonim"

| IceCreamDoll a răspuns:

Da si pe mine ma scot din minti si habar nu am cand o sa se rezolve toate problemele pentru ca vad ca degeaba fac update-uri si lucreaza la site pentru ca in continuare sunt probleme tehnice.