| chiftelutacrocanta a întrebat:

Daca persoana ta iubita s-ar transforma intr-o randunica ce ai face?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Un fel de metamorfoza din mamifer in pasare cool, o involutie de cateva sute de milioane de anii, daca persoana iubita care nu exista ar putea face acest lucru m-as bucura ca mi-ar da speranta ca nu ma inseala cu altul, presupun ca as avea o relatie de monogamie cu ea

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Naspa.Atat pot spune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac pateu

| PeFuga a răspuns:

M-as transforma si eu in randunica laughing

| Juviia a răspuns:

Rândunică la cuptor, yumm.

| mnbvf a răspuns:

Care persoană iubită?

| Mayhem666 a răspuns (pentru mnbvf):

Asta voiam sa il intreb si eu laughing

| mnbvf a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu o fi auzit că nu mai există așa ceva?

| Mayhem666 a răspuns (pentru mnbvf):

Nu cred ca a auzit asta inca :))
Hei, vreau sa iti cer o parere, ce crezi despre melodia asta?
https://www.youtube.com/watch?v=JSY6vBPunpY
Mie imi place mult si o ascult chiar acum.
De fapt ce parere ai despre dubstep in general si ce fel de genuri de muzica asculti si iti plac?

| mnbvf a răspuns (pentru Mayhem666):

O știu, e relaxantă laughing Eu sunt mai mult cu muzica rock.

| Mayhem666 a răspuns (pentru mnbvf):

Eu ascult cel mai mult rock si dubstep, apoi vine pop, dance si urban, apoi cele de relax si chill, jazz, si cele mai lente, mai imi plac si melodiile alea mai medievale. Imi plac cam toate genurile in afara de manele si populara, pe astea doua le urasc, sau orice se aseamana cu astea doua.

| AlexanderMcQueen a răspuns:

Ciulama.