| YourDailyApple a întrebat:

Daca presedintele tarii ar fi fost gay, atunci sotul acestuia s-ar numi primul domn?

9 răspunsuri:
| RUMBURAK a răspuns:

Nu domn.primul domn.

| Crisstina a răspuns:

Daca acest presedinte e Basescu, atunci sotul sau s`ar numi al doilea excroc

| Zenithf a răspuns:

Ai dreptate @Nicotine. Da' tu chiar fumezi? Daca nu te temi de un cancer, atunci poate vei face asta de dragul pielii tale: http://www.eva.ro/......23402.html :)

| claudiua a răspuns:

laughing Daca ar fi fost casatorit da.Amuzanta intrebarea happy

| DakotaRoyse a răspuns:

Pai... teoretic da thinking

| YourDailyApple explică:

@rockaritzzza, imi pare rau ca am facut-o pitipoanca dar sincer chiar seamana cu una. Tin sa iti amintesc ca tu ai fost cea care a intrebat ce parere avem despre prietena ta si eu mi-am spus parerea, ca nu iti convine asta e alta treaba, aici pe TPU sunt oameni foarte impartiali o sa mai primesti si critici nu numai pupaturi in fund asa ca get used to it! Plus ca la ce limbaj si exprimare ai dai dovada de proasta crestere asa ca nu vei avea parte de respectul unor persoane educate. Un limbaj de cocalar as putea spune...

| YourDailyApple explică:

@Zenithf, merci pentru intentie, hai ca m-ai facut sa rad laughing.
Nick-ul meu este pus la intamplare, nu sunt fumator si nu inteleg de ce ai presupune acest lucru doar pentru ca mi-am pus nicotina ca si nume. Bine ca nu mi-am pus la avatar vreo poza cu cannabis, ca intrau politistii pe fir thinking
Mi-ai inveselit ziuahee hee

| asdfghjklș a răspuns:

De unde vrei sa stiu
intreaba-l

| cristina_5191 a răspuns:

Nu chiar