| 393Dan a întrebat:

Te trezesti dimineata si esti presedintele tarii. Ce-i primul lucru care-l vei face?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Verific telefonul sa vad ce ora e.

45 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Sa-mi dau demisia. happy

| LoveSleep a răspuns:

Aș fi înțeles-o pe aia cu președintele, dar mă trezesc dimineața? Hai, dă-o dracu, toate filmele SF au o limită.

| gemeni6226 a răspuns:

M-as duce imediat in vacanta pentru o luna.

| 393Dan explică (pentru gemeni6226):

Unde?

| gemeni6226 a răspuns (pentru 393Dan):

Indiferent chiar si aici in tara numai sa-mi revin avem prea mult de lucru si mai am concediu ramas si de pe anul trecut.

| justanotheruser99 a răspuns:

Ma ridic din pat si fac un duș.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Sa inteleg ca nu poti face asta ca simplu cetatean?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Bineinteles ca pot, dar este ceva mirific, absolut admirabil sa faci dus, din postura unui presedinte.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Ca nu o fi aceeasi chestie sa faci dus in postura de simplu cetatean/
Dar ma rog, acum e doar pasiunea ta.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Absolut, alaturi de ironie, asta e una dintre zecile mele de pasiuni.

| oglindasultanului a răspuns:

Incerc sa ies din beleaua de a fi asa ceva rolling on the floor cat mai repede, sa nu ma prinda careva

| Superior a răspuns:

Daca e asa,ca presedinte al Romaniei imi voi exprima principiile si ideeile rationale,incercand sa castig putere precum Hitler,dar spre deosebire de Hitler voi avea intentii care chiar ajuta lumea. Apoi as incerca sa fac mesajul meu auzit in toata Europa,incercand sa creez o alianta mare si puternica formata din : Romania,Polonia,Franta,Spania,Italia,Portughalia si Bulgaria, aceasta alianta avand nici o legatura cu Rusia si America, astfel excluzandu-ne pe noi dintr-un pericol de eradicare toala in cazul unui razboi nuclear. Aceasta alianta as numi-o PegasisUnio EUROPA. Apoi as m-as ocupa de tara mai mult, marind salariile, as elimina bancile cu dobanzi de 200% (as face un bine prostilor care sunt saraci si fac imprumut la banci ca astea), as scapa de politicenii corupti, as sponsoriza cu 7500EURO pe tinerii care vor sa cumpere o garsoniera si 12000EURO pe cei ce vor sa cumpere un apartament, de asemena as mai sponsoriza pe cei care vor sa-si cumpere masina cu 25% din pretul initial al masinii, cu conditia ca masina sa nu depaseasca 100000euro, acest lucru incercand sa se practice si in tarile din uniunea mea si multe alte lucruri benefice, care in acelasi timp nu vor incalca nici un drept al omului, dar ar trebui sa scriu un roman deci cam atat aici.

| 393Dan explică (pentru Superior):

PegasisUnio ) Vad ca te-ai pregatit. AlexGamer2 Presedinte 2050! Numaidecat! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Superior):

Hitler a fost un geniu si un patriot, tu nu prea esti.

| Superior a răspuns (pentru anonim_4396):

Adepta lui Hitler, yey.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Superior):

Nu sunt deloc adeptul lui si condamn nazismul, dar adevarul trebuie spus.

| untu a răspuns (pentru Superior):

Nu e de ajuns dar ar trebui sa muncesti mai mult ca sa-ti faci un bine poporului tarii care il conduci dandu-le mai multe locuri de munca cu salarii bine platite si sa faci niste legi dure, dar drepte si pe masura infractiunilor!

| Kaℓi a răspuns (pentru Superior):

Wow, si asta doar la prima ora?

| ShaOfHatred a răspuns:

Mein Führer!
HAIL H... oops

| 393Dan explică (pentru ShaOfHatred):

Haha 卐_卐

| ShaOfHatred a răspuns (pentru 393Dan):

winking

| BlyeeetAK47 a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Fericire pe tine ca nu traim in Germania happy
Acolo faci 2 ani puscarie daca saluti cu salutul nazistilor.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru BlyeeetAK47):

M-as simti ca acasa in Germaniawinking
Nu cred ca am atatia ani de viata de trait, cati ani trebuie sa imi dea aia la cate saluturi de-astea fac pe zi.

Răspuns utilizator avertizat
| CdeMetal a răspuns:

Dar de ce dimineața?

| 393Dan explică (pentru CdeMetal):

Dimineata la americani. Merge asa? )

| Teffan a răspuns:

Presedintele tarii este echivalent cu zero.
Doar reprezinta tara si poate fi foarte usor manipulat.

Oamenii tind sa confunde presedintele unei tari democratice cu dicatorii.

Daca ai reformula si ai inlocui presedintele cu dictator, sau regele/imparatul medieval, ar fi mai potrivit, dar nu ti-as raspunde ca-s impotriva dictaturii.

| OnePiece a răspuns:

I-as amaneta pe toti si nu m-ar prinde.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

As citii toate secretele de stat (daca avem si noi asa ceva)

| cevdet a răspuns:

Merg la baie pentru necesitati fiziologice si un dus.

| BeSmart17 a răspuns:

Cer ce vreau

| Alll3x a răspuns:

As omor toti tigani de fata pamantului

| untu a răspuns (pentru Alll3x):

Tiganii nu sunt si ei oamenii? Cum poti sa fii asa de rasist? Trebuiesc ajutati prin locuri de munca si scoli pentru copii ca sa invete de bine ca sa poata integra mai bine in societatea civila! Uite asa am fost invatat sa nu urasc pe nimeni si sa iubesc dusmanii facandu-le un bine, asa cum cere Domnul Iissus Hristos!

| Alll3x a răspuns (pentru untu):

Eu cred ce vreau despre cine vreau. nu vine nimeni sa-mi zica mie ce sa fac. ia vezati de treaba ta lasa-ma in pace cu parerea ta. pentru mine nu conteaza nici macar 1%

| Alll3x a răspuns:

Urasc tiganiiiiii crying

| Clockwork a răspuns (pentru Alll3x):

Sieg HEIL. Von Deutschland, sieg Heil!

| Marieta_Roxana_2000 a răspuns:

Ma spal pe ochi si pe dinti.

| Pufoșenia666 a răspuns:

Ași legaliza drogurile

| untu a răspuns (pentru Pufoșenia666):

E gresit raspunsul! Drogurile reprezinta,, moartea alba'' si mor oamenii, mai ales tinerii de depedenta, se pierd o multime de bani! Din pacate, nu e bine!

| 393Dan explică (pentru untu):

Las-o in pace, ca toate raspunsurile au fost destul de bune si unele chiar hazlii.

| Bursuku a răspuns:

Îmi iau un ziar și mă duc să mă caq.

| MIndytza a răspuns:

Ma voi pune pe birou si ma uit la calculator XD

| TudorRR2002 a răspuns:

Dau o **** de dimineata laughing

| TudorRR2002 a răspuns:

L. aaba, fac l.aba