| Arthur a întrebat:

Dacă prietena mea are personalitate dublă, fac parte dintr-un triunghi amoros? Dar dacă are personalitate multiplă, sunt fericitul posesor al unui harem? thinking

Răspuns Câştigător
| AndutzaAndu a răspuns:

Da, şi dacă mai e şi bogată fiecare personalitate a prietenei tale, atunci eşti într'adevăr norocos.

11 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Felicitari! Ti-ai luat iubita la promotie: 6 la pret de 1hee hee.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Există avantaje şi dezavantaje, pe de o parte ai un harem la dispoziţie şi totuşi o singură (viitoare/posibilă) soacră, pe de altă parte... unde scrie că toate personalităţile ei sunt femei?

| Minty a răspuns:

Pai si daca cealalta personalitate e de barbat?!?!hee heeTe sacrifici?

April
| April a răspuns:

Imi pare rau dar te contrazic:dupa melancolia cu care priveste lumea in unele dimineti, mai ca as crede ca, cocosul s-ar dori monogam! Se pare ca haremul nu fericire aduce, ci multa osteneala!

| baru a răspuns:

Cred mai repede ca poti fi fericitul unei boli, In cel mai fericit harem Glumesc Pa

| rex_2081 a răspuns:

Dar daca prietena se supara si-ti da de ales:ori ea ori haremul? Ce faci?

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Da ,şi dacă mai e şi bogată fiecare personalitate a prietenei tale ,atunci eşti într'adevăr norocos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca prietena ta ar personalitate dubla, tu de ce sa fii mai prejos? Sau ce, o lasi pe ea sa faca pe cocosul? Daca n-o detii, ia-o! Pana atunci, niciun triunghi amoros nu va functiona.

| Neyter a răspuns:

Dar daca eu sunt ala cu personalitate multipla,
Fata va fi cea norocoasa(semnul intrebari)

| marlenne a răspuns:

Si daca prietena ta afla de harem si ameninta ca vrea sa se sinucida? se numeste luare de ostatici? tongue