| xFlo699 a întrebat:

Dacă sperma e asociata cu laptele înseamnă că băieții sunt asociați cu vacile? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, doar cu boii, fiindca vacile sunt de sex feminin. laughing

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cu taurii. Ce fundă să dai?

| cristimacheama a răspuns:

Din moment ce vacile sunt de sex feminin, băieții poat fi doar tauri.winking

| TantiMarioara a răspuns:

Eu zic ca toti din comentarii se inseala eu zic ca baietii sunt vaci pentru ca daca i mulgi bine dau lapte

| Goete a răspuns (pentru TantiMarioara):

Asa e, prima mea mulgere a fost facuta de vecina care spunea ca mulge vaca laughing