| XatomisX a întrebat:

Daca tarzan a fost crescut in junga si are parul lung cum de barba nu avea?

Răspuns Câştigător
| RuleZaiko a răspuns:

Se barbierea cu piatra, deci stii cum facea? Isi lua barba, si apoi dadea cu piatra in barba pana si-o rupea, sau, lua un bolovan, ( stii cum se spune, Tarzan este cel mai puternic ) asa, si apoi il punea pe barba, si tragea de barba pana i se rupea, deci asa se barbierea Tarzan.

9 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

E fenomen paranormal Tarzan ăsta.

| BlackVeil a răspuns:

Dereglări hormonale...

| AikkoxD a răspuns:

Şi-o mesteca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O stopa cu vreo frunză, i think.

| Aneurysm a răspuns:

Poate avea barba altundeva.-.

~EWWW~

| Zeflemitoarea a răspuns:

Nu-l mai plăcea Jane?
Să dea bine la puşti, cred.

| umbrax a răspuns:

Nu-i crestea barba?

| XatomisX explică (pentru umbrax):

Ba ii creste maa ca e barbat da ma mir de unde avea sa se radarolling on the floor

| ayosmdk a răspuns:

Hmmm... Foarte buna intrebarea.
Alta?