| Fun@Work a întrebat:

Daca te casatoresti cu o vaduva de 44 de ani si dupa scurt timp fiica sotiei tale, desi are doar 25 de ani, se casatoreste cu tatal tau, pe care l-a indragit la prima vedere cu prilejul casatoriei tale iar in urma acestei duble casatorii, tatal tau ti-a devenit ginere fiindca s-a casatorit cu fiica ta, iar fata ta vitrega ti-a devenit soacra, ea fiind sotia tatalui tau, si apoi de Craciun, sotia ta naste un baiat, baiatul devenind astfel fratele sotiei tatalui tau, deci cumnat cu tatal tau, prin urmare baiatul tau, fiind frate cu soacra ta, ti-a devenit unchi, si culmea face ca in ianuarie anul acesta, si sotia tatalui tau sa nasca un baiat, care este pe de-o parte fratele tau (fiind fiul tatalui tau) si pe de alta parte nepotul tau (fiindca este fiul fiicei sotiei tale) tu devii astfel fratele nepotului tau, si cum sotul unei mame devine tatal copiilor ei, si tu devii tatal sotiei tale si fratele fiului tau, cu alte cuvinte, ce esti tu pentru tine? Daca te casatoresti cu o vaduva de 44 de ani si dupa scurt timp fiica sotiei tale, desi are doar 25 de ani, se casatoreste cu tatal tau, pe care l-a indragit la prima vedere cu prilejul casatoriei tale iar in urma acestei duble casatorii, tatal tau ti-a devenit ginere fiindca s-a casatorit cu fiica ta, iar fata ta vitrega ti-a devenit soacra, ea fiind sotia tatalui tau, si apoi de Craciun, sotia ta naste un baiat, baiatul devenind astfel fratele sotiei tatalui tau, deci cumnat cu tatal tau, prin urmare baiatul tau, fiind frate cu soacra ta, ti-a devenit unchi, si culmea face ca in ianuarie anul acesta, si sotia tatalui tau sa nasca un baiat, care este pe de-o parte fratele tau (fiind fiul tatalui tau) si pe de alta parte nepotul tau (fiindca este fiul fiicei sotiei tale) tu devii astfel fratele nepotului tau, si cum sotul unei mame devine tatal copiilor ei, si tu devii tatal sotiei tale si fratele fiului tau, cu alte cuvinte, ce esti tu pentru tine? http://unzambetpezi.blogspot.com

Răspuns Câştigător
| matchpoint a răspuns:

``Sunt propriul meu bunic``. Mark Twain

5 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

EU si logica.baba si oglinda!rolling on the floor

| Cory89 a răspuns:

Ceva neam cu mine laughing

| ღ♥•þί†ίк•♥ღ a răspuns:

Mi-a ajuns azi...ma duc sa ma culc...

| Alien a răspuns:

Intrebare de barj!
"Daca te casatoresti cu o vaduva de 44 de ani si dupa scurt timp fiica sotiei tale, desi are doar 25 de ani, se casatoreste cu tatal tau, pe care l-a indragit la prima vedere cu prilejul casatoriei"
Ce intelegi tu din asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu pentru mine sunt o persoana care are fiica vitrega drept mama si "bunica"(mama mamei vitrege)drept sotie- o incurcatura totala... daca e adevarat atunci e O MARE INCURCATURA