| Elena1234456 a întrebat:

Daca ti-as trimite urmatorul mass happy: "1. Dragutz/a 2. Frumos/a 3. Super dragut/a 4. Super frumos/a 5. De treaba 6. De gasca 7. Arati bine 8. Esti praf 9. Du-te draku 12. Esti urat 13. Te plac 14. Vreau sa ne vedem 15. Te iubesc 16. Vreau sa te sarut 17. Uita-ma 18. Nu vreau sa mai aud de tine 19. Te ador 20. vreau sa ne impacam 21. vreau sa ma combin cu tine ast rasp scuze d m@ss l`am primit si eu oricum nu strica sa vad si eu o parere " ce parere ai avea despre mine happy?

Răspuns Câştigător
| zzzuperman a răspuns:

As zice ca ai prea mult timp liberbig grin

8 răspunsuri:
| anaid a răspuns:

Asi da un esc si nici nu m`asi uita cine a trimis mass`ul si mi-asi spune "mama astia nu au alta treaba decat sa dea masuri... ia uite alt prost cu masurifrustrated"

| Zâmbărici a răspuns:

Mi-as zice asa:"offfffff iar mass-uri...mass-uri peste mass-uri..."
Apoi ti-as zice tie sa incetezi cu massurile altfel ignore...
Cam asta.
Nu am cum sa iti raspund la nicio varianta pentru ca nu te cunosc.
happy
bye

| Яùxsi a răspuns:

Ti-as spune 22. nu te cunosc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca ai primi ignore

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In gand : "Altu cu mass-uri?"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As da x pe in acea pagina laughing. Pe deasupra, mi-ar veni in minte faptul ca am raspuns si eu la astfel de massuri, si ca eu mi-am gasit medicamentul, de aceea sunt sigura ca si tu ti-l vei gasi la un moment dat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ejty proasta de dai in gropi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As spune ca esti proaasta de dai in gropii...