| baby_4423 a întrebat:

Ce parere au ceilalti despre tine.
1.frumos[a]
2. dragut[a]
3. minunat[a]
4. te iubesc
5. te sarut
6. bun[a]
7.esti ceea ce mi-am dorit
8. fac ce vreau din u
9.nebun[a]
10.astept iubire
11.esti o persoana super
12.esti printer cele mai deosebite persoane care le-am cunoscut si p care le cunosc
13.esti un exemplu pentru ceilalti
14. daca nu te-as fi cunoscut, viata mea ar fi mult mai urata
15.esti o persoana importanta in viata mea
16.arati destool de bene pentru varsta ta
17cool.arati beton&
18.sunt indragostit de u pana peste cap
19.esti tot ce mi-am dorit
20. te iubesc
21. te detest
22.esti fitoasa
23.ai ochi frumosi
24. te iubesc rasp. obligatoriu pup pe cel care rasp id lu varmea daca vreiti sa o cunoasteti mvaly33 are 13 aniiii

Răspuns Câştigător
| AshuraElric a răspuns:

Nu pot sa raspund pentru ca tu ai trecut aici o lista doar cu complimente... iar eu mai rar primesc asa cevalaughingDeci ar fi:"Esti un exemplu pentru ceilalti"adica (sunt regina ciudatilor, deci sunt un exemplu demn de urmatrolling on the floor)"Daca nu te-as fi cunoscut viata mea ar fi fost mult mai urata"(ma cunosti si e destul de urata si asa)rolling on the floor"Esti nebuna"(da sunt, si ma bucur in fiecare moment)cine vrea sa vorbeasca cu o persoana absolut normala (eu nu)big grinda si mai am eu multe "calitati"

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

12.Sunt o persoana atat de deosebita ca trebuie sa imi sterg hainele in fiecare zi de stratul gros de banalwinking

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Trebuie sa zica altcineva cum esti.nu tu. tu nu citesti ce scrie acolo? raised eyebrows

| misss a răspuns:

Aoleu...

Asta. i mass pentru messenger.
Altadata abtsinete de la aceste intrebariwinking