| sabin89 a întrebat:

Dacă ţii cenuşa la temperatura camerei, în cât timp se strică? happy

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde a cui cenusa e,daca e a unui parlamentar,tradator de tara,vierme nenorocit cenusa e stricata de la bun inceput, ce calitate poate avea cenusa unui vierme care iti bate joc de noi si de viitorul nostru, cenusa lui Dragnea, iliescu cum va fi, las ca i facem cenusa toti la alegeri

bonus, piesa nr1 pe tiktok https://www.youtube.com/watch?v=tXm3O1PBdkc

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cine ți-a spus că se strică? Ce înseamnă că se strică?

| Sofer a răspuns:

De preferat e sa o ții în borcan ca nu se strica.

| RainbowD a răspuns:

Depinde. De obicei are termenul de valabilitate și temperatura de păstrare pe ambalaj. Te rog sa îl verifici.