| agent003 a întrebat:

Care trebuie sa fie temperatura normala a camerei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerile variaza. Dar temperatura trebuie sa fie cea in care ne simtim bine noi (fiecare). Unii suporta temperaturi mai scazute, in timp ce altii, mai ales copiii, au nevoie de temperaturi mai ridicate; in jur de 21-22 grade ziua. Noaptea pot fi si 19 grade. Astea sint orientative.

4 răspunsuri:
| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy Un site de specialitate spune :
"emperatura optima din camera de zi trebuie sa se afle undeva intre 19 si 22°C, in dormitor intre 16-18°C, in baie intre 22-24°C"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
La mine in casa sunt 22 de grade, cam asa ar trebui sa fie.
Te pup!

| TheBlueDragon a răspuns:

In jur de 20-22 grade C...

| dudulica34 a răspuns:

25 de grade!