| LaughingKarima a întrebat:

Daca tot v-a dat Daisuki de citit, am zis sa va dau si eu.
Parte bonus - Masina
"DAISUKI TE OMOR!" urla Suck alergand-o pe fata pe scari. Daisuki e mult mai rapida decat Suck, deci o data ajunsa jos, isi facu drum spre bucatarie si se ascunse in spatele gemenelor.
"Ce ai facut?" intreaba ele in acelasi timp. Suck ajunsese inainte ca Daisuki sa le raspunda.
"Treci...aici...si da-mi cheile de la masina" zice Suck respirand greu si intinzand o mana inaintea fetelor.
"NICIODATA!" striga Daisuki inainte sa o impinga pe Kama in Suck, facandu-i sa cada. Vazand ca atacatorul ei e pe jos, aceasta incepe inca o data sa fuga, acum indreptandu-se spre living room.
"Ce a facut?" intreaba Karima continuand sa manance din capsuniile din mana stanga, nici macar avand vreun gand de ai ajuta pe 2 doi sa se ridice.
" 'Da iubite, o sa am grija cu masina.' " incepe Suck cu o voce pitigaiata, incercand sa isi imite iubita. "Ce grija ca a intrat in primul stalp cu ea!"
"Frate." zice Karima "Si eu ti-am bagat masina in stalp, care e minunea ca nu o vad"
"Da dar tu esti sora mai mica, ai pus botic si ochi de caine ploat si te-am iertat, dar ea e dementa casei."
"Asa si?" intreaba Kama care acum il ajutase sa se ridice.
"Mi-a bagat masina in stalp!"
"Am inteles, si? De ce iti trubuie cheile?" intreaba Karima.
"Ca sa o duc la service sa mi-o repare, veverita dracoasa ce esti!" exclama acesta facandu-le pe fete sa inghita in sec, si sa se indeparteze putin de el.
Mad care privea scena de la masa, nu stia daca sa rada sau sau sa planga pentru ca traieste cu ei in casa.
"Suck?"
"Ce vrei Sergiu? Nu vezi ca ma concentrez ca sa vin cu un plan?" il intreaba pe barbatul care statea la capatul mesei.
"Alea de pe jos nu sunt ale tale?" toti isi fixasera privirea spre podea, unde o pereche de chei era, bineinteles, si cheile de la masina erau acolo.
"Alea nu au cazut de la Daisuki." zice Sweety care spala vasele inainte sa intre Daisuki. "Am auzit zanganitul cheilor cand a fugit din bucatarie."explicase ea.
"Oh." spune Suck scurt. "Alea sunt cheile mele de rezerva..."
nimeni nu spusese nimic, insa dupa cateva minute, Karima il lovesi pe Suck cu o capsuna direct intre ochi.
Nu va mai spun ca draga noastra Karima il facuse pe Suck sa isi ceara scuze de la Daisuki pentru ca o alergase si strigase la ea degeaba, o pusese pe Daisuki sa isi ceara scuze pentru ca ii bagase masina lui Suck intr-un stalp, si ca sa incheie 'tratatul de pace' cei 2 se sarutase, gest care o facuse pe Karima sa ii lase singuri in camera, si il pusese pe Sergiu sa mearga la magazin ca sa ii mai cumpere capsuni.
Croampa fie cu voi muritorilor!

32 răspunsuri:
| LePotato a răspuns:

Mad still cries laughing

| LaughingKarima explică (pentru LePotato):

Ti-am zis sa astepti! laughing

| LePotato a răspuns (pentru LaughingKarima):

Astept happy

| LaughingKarima explică (pentru LePotato):

Bun baiat *throws a snack at you*

| LePotato a răspuns (pentru LaughingKarima):

I'm not a dog :'(

| LaughingKarima explică (pentru LePotato):

Si totusi eu nu am zis niciodata ca ar fi gustare de caine laughing

| LePotato a răspuns (pentru LaughingKarima):

"Bun baiat" + gustare =dog si era o glumalaughing

| LaughingKarima explică (pentru LePotato):

Pot sa zici baiat bun si fara sa ii zici unui caine + gustarea nu e doar de caini(cel putin in engleza, nu stiu cum e la voi) = stiu dar totusi laughing

| LePotato a răspuns (pentru LaughingKarima):

Era o gluma, am "exagerat-o " eulaughing big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe bune? Si eu care credeam ca ajungem la cutite. laughing)

| LaughingKarima explică (pentru anonim_4396):

Stai mama, ca nu facem gore aici laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

laughing sa pui repede si următoarea parte.

| LaughingKarima explică (pentru anonim_4396):

Maaaaa, auzi la mami ce pretentii are laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

laughing)
App, îmi place parul tau. Kawaiiiii :3
Ia zi, lingusitoare. laughing

| LaughingKarima explică (pentru anonim_4396):

Mersi love struck
nu zic, ca ai zis-o tu deja laughing)

| L1feDRAIN a răspuns:

Daisuki + Suck = [WHAT!?]

Sunt confuz laughing

| LaughingKarima explică (pentru L1feDRAIN):

Asa si trebuie sa fi laughing

| L1feDRAIN a răspuns (pentru LaughingKarima):

A...

Okay!

| LaughingKarima explică (pentru L1feDRAIN):

Uite vezi, ai inteles cum merge

| L1feDRAIN a răspuns (pentru LaughingKarima):

Insfirsit tin pasul cu voi laughing

| LaughingKarima explică (pentru L1feDRAIN):

Apai erai un pic mai in urma dar te aducem langa noi, trebuie sa ne spui mancarea preferata ca sa o folosim ca momeala big grin

| L1feDRAIN a răspuns (pentru LaughingKarima):

laughing

Imbratiseaza-ma mai intai big grin
sa fiu cit de aproape se poate happy

| LaughingKarima explică (pentru L1feDRAIN):

Yay! imbratisari gratis! big hug happy

| L1feDRAIN a răspuns (pentru LaughingKarima):

Waaaaa!
yay! laughing