| ☣ JoHNnY ☣ a întrebat:

Daca un avion se prabuseste la granita dintre Romania si Ucraina si in avion erau romani si ucrainieni, supravietuitori unde vin ingropati?

15 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Sigur intr-un bar din Romania, unde isi ingroapa ei spaima in bautura!

| madia a răspuns:

Vin deja ingrropati?!

| Pho3nix a răspuns:

La spital.

| alessutz11 a răspuns:

Pai sa ingropi supravietuitori... Crima dom'le!

| Fifylici a răspuns:

Pai nu mai sunt ingropati si gata, ca doar au supravietuitwinking

| MidnightLady a răspuns:

Unde suntem si noi, supravietuitorii regimului politic roman, adica in Romania. big grin

| LittleandLiars a răspuns:

Au supravetuit deci... nu sunt ingropati dar daca ar fi murit:

ucrainienii in Romania. iar romanii in Ucrainalaughing

| Anileda a răspuns:

Supravietuitorii nu se ingroapahappy

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Au supravietuit;]
So. :]

| JsBeibDOLL a răspuns:

In granita dintre Romania si ucraina

| Anonim_4797 a răspuns:

Tare chestia...ca si aia. un curcan sta la granita dintre Romania si ungaria (cu un picior la noi si cu unul la unguri). unde cade oul?big grin

| *.*.*.Punky love .*.*.* a răspuns:

In Romania

| 009 a răspuns:

Daca au supravetuit nu se ingroapa nici unde da daca vrei u poti sai ingropi de vii

| antolicious06 a răspuns:

Pai daca sunt supravietuitori nu pot fi ingropati ca traiesc laughingrolling on the floor

| TheOne a răspuns:

Pai din cate stiu, daca supravietuiesti unui accident la granita, nu esti ingropat nicaieri.Pentru inca nu ai murit, ai supravietuit! happy