| raidu2004 a întrebat:

Daca un avion se prabuseste la granita dintre Romania si ungaria in ce tara sunt ingropati supravietuitori?

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

1. supravetuitorii nu vor fi ingropati, 2. mortii ar fi ingrapoti fiecare in tara lui. buna intrebarea rolling on the floor

13 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Asta este cam asa:
Un curcan din Romania trece granita in Ungaria si face un ou, al cui este oul al Romaniei sau al Ungariei?

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca se prabuseste avionul, mai sunt supravetuitori?

| RamonaMn a răspuns:

Poi au supravietuit, nu au de ce sa fie ingropati tongue.

| selef a răspuns:

Supravietuitorii nu se ingroapa, doar mortii.

| cotzobel a răspuns:

Care supravietuitori? aia morti de spaima?

| jo a răspuns:

Pai sa speram ca nu-i ingroapa nimeni de vii.

| raidu2004 explică:

Cand o face curcanu oua sa ma anunti si pe mine laughinglaughinglaughing

| cici_6785 a răspuns:

Elena oul este al curcanului, iar supravituitorii se intorc fiecare la casa lui

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Supravietuitorii zici.thinking nicaieri.ca doar au supravietuit nu? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing supravietuitorii nu se ingroapa... asta daca nu ii ingroapa vreun killer in serie.hee hee

| sweetangeloana a răspuns:

Pai depinde de nationalitatea celor care au avut norocul sa fie in acel avion... dar cred ca mai repede sunt ingropati in Romania. ungurii sunt zgarciti cand vine vorba de spatiu .fie vorba si de spatiu pentru neste oameni care nu resppirahee hee