| anonim_4396 a întrebat:

Daca un avion se prabuseste la granita dintre USA si Mexic, unde se ingroapa >supravietuitorii?:

Răspuns Câştigător
| iKeel a răspuns:

În cur, nu se îngroapă nicăieri, că doar sunt supravieţuitori.

| TheDifference a răspuns (pentru iKeel):

Exact laughingrolling on the floor) rolling on the floor) bine ca mai gandeste lumea laughing

| iKeel a răspuns (pentru TheDifference):

laughing.

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

La mama acasă.

| xRainyDay a răspuns (pentru Polaris):

Iar eu m-am uitat la asta cu ajutorul tău:
http://www.youtube.com/watch?v=o0w9Pq1yhMc&feature=player_detailpage#t=22s

| Polaris a răspuns (pentru xRainyDay):

Tot o scenă din sezonul 2. Genial serial, oricum.

| anonim_4396 explică (pentru xRainyDay):

Iooi, ce scarbos, imfricosator.Ce rau imi pare ca am dat sa-l vad.sad

| xRainyDay a răspuns (pentru anonim_4396):

Am văzut şi faza când îi tăiau capul big grin, cum ieşa sânge din el, cum zbiera, cumse împlânta ciocanul în el...
¤aşteaptă ca justname să vomite¤

| anonim_4396 explică (pentru xRainyDay):

Nu sunt tare la stomac nu vomit usor laughingnu mai astepta, dar de ce te-ai uita la asa ceva?

| CastraveteMurat a răspuns:

Sub patul ălora de la graniță. Nu vor mai fi supraviețuitori pentru că nu au dat bacșiș.

| DarkBlood32 a răspuns:

În cimitir la granita dintre USA şi Mexic.

| xRainyDay a răspuns:

Sunt vi, dar am eu grijă să moară.

| allynNa20 a răspuns:

Acasa la ei, ca au supravietuitlaughing