| LolNope a întrebat:

Daca v-as aminti acum de LadyJ si de vremea cand T/A era locul comicurilor de incepatori, cat m-ati injura?
*asteapta cu sufletu' la gura cele mai tampite injuraturi auzite vreodata de oameni*

10 răspunsuri:
| AudImagini a răspuns:

ce vremuri, ce vremuri! *fapppfffaaaappfapfapffapp*

| lalalalallll a răspuns:

Nu eram aici în acea epocă...

| blueangel99 a răspuns:

Nici nu eram pe TPU în vremea aceea.
Dar cred că era rău. Oricum, eu nu te înjur.

| AnneBre a răspuns:

Eu pe vremea aia eram la Timp liber. D:

| CastorR a răspuns:

Nu.

>>>>>pE>>>>>>>>>>RoBoTuL asta>>>>>>>>>>>>>>>

| Nero a răspuns:

Baa du-te direct in ***** si ia-l pe **** si bagati-l in ***** cu mot cu tot de 3 ori si cu **** si cu ***** si cu tat neamu tau de vesela spatiata
Nesimtita dracu care esti!
*Visul tau s-a indeplinit*

| dadasssssssss a răspuns:

Deci sunt singuru care ii e dor de timpu ala? LadyJ a plecat rapid, dar in schimb era Cretaker, mhn24 si Dicken care faceau niste comicuri...
Nu, nu te injur ca n-am de ce straight face

| Prunela a răspuns:

Eu eram

| NevăstuicăxD a răspuns:

Mi-ai amintit de.coşmaruri D: