| JUSTERINIandBROOKS a întrebat:

Daca v-ati pierde soacra, care ar fi primul loc in care ati cauta-o?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

De ce as cauta-o? Mi-as bea cafeaua in liniste.

24 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...sa o caut? ...mai degraba dau petrecere big grin

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Pe TPU la Dragoste si sex

| Kazimir a răspuns:

As cauta`o la un bordel de barbati. sau in club printre puleti

| giuly a răspuns:

La budă.

| pinguinuVerde a răspuns:

Ăăă...păăi...

*se duce să o dezlege pe soacrăsa din dulapul din subsol*

Cred că bea şi ea o cafea liniştită.

| NOBODY a răspuns:

Intre picoare la socramiu

| JUSTERINIandBROOKS explică:

@giuly,pe la buda n-a trecut azi.Mi-as fi dat sigur seama

| Pralină a răspuns:

Ahhh paii...

*se duce pe fundul Oceanului Pacific se suita cauta Titanicul o ia pe soacrasa o aduce la mal ii face respiratie pompa de bicicleta la gura apoi se intoarce aici*

Cred ca e undeva la piata cu socrumio nu stiu exact.*apoi merge la petrecerea lui @Apachebig grin*

| JustMeBăi a răspuns:

In mormant!

| EvangelineDS a răspuns:

Bingo! asta e! in cimitir!
*se duce so caute pe soacrasa *

| BastetReloaded a răspuns:

Mi-e frica sa raspund... poate se intoarce!

| Tweetymrrr a răspuns:

As cauta`o`n thinking aa.aa.aa.aaa Parcu` de distractii, apoi pe la Mecwhistling...As cauta`o oricumsmug

| Enigmă a răspuns:

Asta m-ar urmari pana si dupa moarte, cum sa o pierd?
*se uita in dreapta ei la soacra-sa cu ochelarii grosi de un deget*
Noroc ca nu stie sa citeasca.

| PiluLă a răspuns:

Noua Zeelandă sau Guineea.

| NoMusicNoLife a răspuns:

Da cine ar cauta-o? oh go on

| Ade a răspuns:

Pe luna. Pe pluto, merte. Pe la MC'Donalts, mai manac si eu ceva.Prin Mall, imi cumpar pantofi. Si dupa aia in cimitir.

| Bylok a răspuns:

La vecinu de la trei

| DebbyBR a răspuns:

Cine a zis ca as cauta-o? whistling

Răspuns utilizator avertizat
| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

La cimitir, in mormant.rolling on the floor
P bune cine crezi ca o mai cautza?

| dreamout a răspuns:

Nu sunt asa de inapta sa imi pierd soacra :-s:-swhistlingwhistling
Eu imi iubesc soacra devildevil
*fuge ca nebuna, bea o sticla de spirt si o dezgroapa pe soacra-sa din gradina sa-i dea si ei niste spirt*
:X

| Sellak a răspuns:

In iaaaaaaaad devildevil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. IN primul rand nu as cauta-o ca nu o suport oh go on dar in fine T/A
2.Hmmmm...in cimitir...da, acolo ar fi cel mai bine laughing
3. Oriunde dar sa fie la cel mult 10000000 km de mine big grin

fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu m-am gindit cit as cauta-o decit poate cit sa ma conving ca a plecat definitiv.In rest trebuie sa-i fac funeraliile toate sa fiu sigur de tot, problema mare e ca a inceput sa-mi fie frica deja ca de cind astept clipa asta, sa nu cumva sa fie invers.