| IrenneDrt a întrebat:

Daca v'i s'ar indeplinii numai doua dorinte, atunci care ar fi acelea?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| ionik_1763 a răspuns:

Sa fiu si eu frumoasa smugmi'ar placea sa arat ca Selena Gomez(da doamne sa fie si sanatoasa)
Si a doua...sa moara tata... fara intrebari sau comentariilaughing

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Fericire si o bagheta magica, care imi va indeplini restul dorintelor.winking

| Razvan a răspuns:

Acum mi-as dori o sticla de CocaCola si un hamachee hee

| Doddel a răspuns:

Sa mi se indeplineasca cate dorinte vreau

| Fifylici a răspuns:

1.sa fiu amnezica, vreau sa uit de el, si de tot.
2. familia si prietenii sa fie sanatosi ca restul vine de la sine.

| Seвi a răspuns:

Ca cei dragi (inclusiv eu(imi sunt ff drag. laughing)) ))sa fie sanatosi si sa avem un seif din care sa nu se mai termine banii sa avem de unde pentru ca eu cred ca vorba aia cu :banii nu aduc fericirea krek ala era bolnav

| Rioko a răspuns:

Daca s-ar putea sa mi se indeplineasca 2 dorinte mi-as dori:
1.ca persoanele pe care le iubesc sa-mi fie alaturi toata viata
2.sa nu mai fiu "bolnava"(nu ma refer la gripa laughing)
Dar tu?

| Laura_2393 a răspuns:

Numai 2 dorinte? Si pestisorul fermecat a intrat in criza?big grin Mi-as dori sa fiu fericita alaturi de persoanele ce le iubesc si sa am o stabilitate financiara buna. Intr-un cuvant bani si o viata lunga impreuna cu cei dragi ca sa avem timp sa ii cheltuim:-P

| Pusky3 a răspuns:

1.Sa mi se acorde inca 1000 de dorinte.
2.Sa mor in bratele persoanei iubite.

| irr07 a răspuns:

Hmm thinking pai in primul rand sa mi se mai poata indeplini niste dorinte si sa pot citi gandurile oamenilor devil

| Gigiku a răspuns:

Fericire si sanatate pentru toata lumea.

| No name_4527 a răspuns:

Ca parintii mei sa ma lase sa fiu cu danut (pr meu)
si sa am casa mea ca sa locuiesc singura, fara parinti:X

| KatyKat a răspuns:

1.sa.mi.se.implineasca.10.dorinte...
2.prima.dorintza.din.cele.10.este:`sa.am.un.telefon.mobil.super.tare``sa.am.leptop``sa.am.bani``sa.am.bazin``sa.fiu.alaturi.de.iubitzii.mei``si.multe.altele.fundaaaaaaa?