| raluca25 a întrebat:

Dati-mi exemple de niste porecle tari. va rog big hug multumesclove struck

6 răspunsuri:
| NobodyHeree a răspuns:

Antoaleta, Tete, Zorila, Veve, Vipera, Ritza, Veveritza Hapciupalita, Mede, Ursu', Boangher, Buburuza, Lidude, Lillys, Mata, Levantika, Gandacica, Mogly, Moglefer, Mezer

Sper ca ti-am fost de foloswinking
fundita?

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Mucealucea

| Valiku a răspuns:

Dobi, Musca, Bibanu', Busu, Tonitza. Si astea sunt numai de la mine din clasalaughing

| Pro1SwAt a răspuns:

Stiulete, ciobi

| Jko4r a răspuns:

Eu am un coleg la scl care-i zice broasca tep teposu amfibianu...

| melek1996 a răspuns:

Rada-rada, randunica, caradasca, pisy, dracula, maimutoi, roscatu, gaza, tzontzonel, bubu ...pa